Fitness krtkův dort

Upéct si krtkův dort byl můj sen od dětství, pamatuji si reklamy v televizi na krtkův dort od Dr.Oetkera. Říkala jsem si, že si takový dort musím někdy upéct.  Moje rodina nemá čas péct, když už tak preferují rychlé levné recepty. Od doby co cvičím fitness jsem začala zkoušet různé zdravé moučníky založené na celozrnné mouce, které obsahují hodně bílkovin. Jestli někoho zaujala reklama od Dr Oetkera, tady je recept na ještě lepší a zdravější krtkáč.

Ingredience:
Těsto

Náplň

Nejdříve smícháme suché suroviny – pudinkový prášek, proteinový prášek, kakao a kypřicí prášek. Přidáme vejce a vytvoříme tak tekuté těsto které dosladíme 1 lžící třtinového cukru. To poté přelijeme do dortové formy o průměru 20 cm vymazané kokosovým olejem a dáme péct do trouby předehřáté na 175 °C na cca 20 minut.

Mezitím si připravíme náplň. Vanilkový pudink uvaříme ve 250 ml mléka a osladíme medem.  V míse smícháme tvaroh s ricottou a proteinovým práškem ,tuto směs později přidáme k vychladlému pudinku. Vše promícháme, čímž vytvoříme hustý krém.

Vychladlý korpus vydlabeme lžící ale dáváme pozor, abychom ho neproděravěli. Kolem dokola necháme okraj cca 2 cm. Banány podélně rozkrojíme a vložíme je do vydlabaného korpusu. Do korpusu naneseme náplň kterou zasypeme vydlabaným těstem.

 

 

 

One Comment Add yours

  1. Děkuji! Na internetu jsem to nedohledal.order custom essay

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *