O autorce

Vítám Vás na svém webu o vaření Srdíčková kuchařka. Dle svých zkušeností se držím toho, že jídlo bez lásky není jídlo. A přísloví které říká, že láska prochází žaludkem, je skutečně pravdivé. Vždyť, co by bylo jídlo bez lásky? Proto zkombinuji lásku s vařením a vznikne motto mé webové stránky, jenž zní: „To nejlepší z jídla.“

Sociální sítě
Můžete mě také sledovat na:
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je icons8-facebook-50-1-e1679179249783.png. Facebooku
Instagramu

Spolupráce/Kontakt
Napište mi na email: srdickovakucharka@gmail.com

O mě
Jmenuji se Tery a pocházím z vinařského kraje, z Jižní Moravy. Jsem velkým gurmánem, na jídlo nedám dopustit a vaření mě velmi baví. I když nejsem žádný velký šéfkuchař, fotograf nebo bezchybný spisovatel, všechny tyto tři věci se spojují v jedno. Je to něco, co se stalo mým velkým koníčkem. Rozhodla jsem se dát do toho své srdce a vytvořit tento web o vaření Srdíčkovoukuchařku.

Doufám, že se Vám tady bude líbit. Můžete zde najít spoustu zajímavých, běžných a chutných receptů různých druhů a chutí. Věřím tomu, že skutečně platí „Jsme to, co jíme“. Proto se snažím, aby jídlo, které uvařím bylo zdravé a vyvážené. Jídlo je v životě klíčem ke zdraví a k tomu, abychom dobře fungovali a měli energii.

Pokud chceme být zdraví, mít dobrou náladu a pěknou postavu bez zbytečných diet a vážení jídla – stačí tak málo…jen dbát na kvalitní stravování, suroviny a nebýt líní obětovat nějaký ten čas přípravě dobrého a chutného jídla. Nejvíc ze všeho potěší, když takové jídlo druhým chutná a zároveň dodá vše potřebné energii, důležité živin, hlavně i malým dětem.