O webu

Ahoj VŠICHNI!!!
Vítám Vás na svém webu o vaření Srdíčková kuchařka. Jídlo bez lásky není jídlo. A přísloví říkající, že láska prochází žaludkem, je pravdivé. Vždyť, co by bylo jídlo bez lásky? Proto zkombinuji lásku s vařením a vznikne motto této stránky, jenž zní:


Něco málo o autorce a zakladatelce webu
Kdo mě zná, ten ví. Jmenuji se Tery a pocházím z kraje vína a stoleté historie, z Jižní Moravy. Jsem velký gurmán, jídlo miluju a vaření mě baví. I když nejsem žádný velký profík šéfkuchař, fotograf nebo spisovatel, všechny tyto tři věci se spojují v jedno. Je to něco, co je mým koníčkem.
Rozhodla jsem se dát do toho své srdce. A vytvořit tento tento web o vaření Srdíčkovou♥kuchařku. Doufám, že se Vám tady bude líbit. Můžete tady najít spoustu zajímavých, vynikajících, zdravých receptů různých druhů a chutí.

 

 

Trochu historie
Jak to vlastně všechno začalo? Byla jsem přestěhovaná daleko od skvělého jídla mamky, babičky a dědy. A tím pro mě taky začalo nespočet nových dobrodružství. Ale něco mi přeci jen scházelo. Bylo to domácí jídlo.
Pro mě bylo zkrátka to nejlepší, chybělo mi, nebavilo mě neustále navštěvovat meníčka v restauracích, které se každý druhý týden opakovaly a nebylo tam většinou nic moc nového. Mimo to jsem také chtěla žít zdravě. A proto jsem se rozhodla změnit plán. Co si uvaříš, to si taky sníš. Stejně jako, že jsi tím co jíš.
V roce 2017 jsem položila základy webu Srdíčková kuchařka. Hlavním důvodem založení tohoto webu byla motivace naučit se skvěle vařit a do budoucna se ve vaření stále a stále vylepšovat. Nakonec podat ten nejlepší výsledek a prostřednictvím svého webu se také podělit o recepty s ostatními lidmi.

Skvělá parťačka
V roce 2018 se do týmu ♥Srdíčkové kuchařky přidala moje skvělá, úžasná kamarádka Klárka Schneiderová. Pochází z Moravské Třebové, z Pardubického kraje. Momentálně Studuje na Filozofické fakultě Univerzity v Pardubicích. Fakt skvěle vaří i peče!!! My dvě se známe opravdu mraky dlouho. Mimo jiné jedna z mnoha zajímavostí o nás – obě jsme se narodily 18.dubna, i  stejný rok. Jen já jsem zase ta starší „ségra“ o pár hodin. Máme se moc rády. ♥
Klárka je „Fitness Girl“ ve svém volném čase velmi ráda sportuje, je to její velká vášeň. Věnuje se zejména cvičení v posilovně, běhu, jízdě na kole a plavání. Se sportem je spjata samozřejmě i zdravá, vyvážená strava z čerstvých, kvalitních surovin. Ráda peče a vaří, ale pečení má stejně raději. Na webu najdete její zdravé a vynikající fitness recepty.

 

 

Máte něco na ♥? Stížnost, připomínku, chcete zanechat vzkaz, na něco zeptat nebo jiné? Vyplňte tento formulář a odešlete. Všechny otázky zodpovíme, jak nejrychleji to bude možné!!!

↓↓↓
Kontaktní formulář